Drukuj

KLEBER oficjalnym dostawcą opon na Tour de France 2016

Wielkie odliczanie rozpoczęte! Już tylko miesiąc do startu @Tour de France, którego partnerem od 12 lat z rzędu jest marka Kleber. Oczy całego świata zwrócone będę na wyścig, który potrwa od 4 do 26 lipca. Bądź tam razem z nami!

Po raz kolejny marka KLEBER została wybrana oficjalnym dostawcą opon podczas Tour de France. Oznacza to, że 40 pojazdów towarzyszących kolarzom podczas wyścigu, będzie wyposażonych w opony, których symbolem jest przesympatyczny bokser imieniem Urvic. Oprócz zapewnienia odpowiednich opon – które sprostają temu wyzwaniu – naszym zadaniem będzie zadbanie o prawidłowe obciążenie pojazdów oraz optymalne ciśnienie w oponach. Wszystko to dla pełnego bezpieczeństwa, które ma trwać przez 3519 km. Nasz Urvic już szykuje się do drogi!

Tour de France, to wyścig który przyciąga przed telewizory 12 mln widzów. Jego oglądalność ustępuje tylko Igrzyskom Olimpijskim oraz Mundialowi. Jesteśmy zaszczyceni, że dzięki profesjonalizmowi oraz osiągom naszych opon, marka Kleber została wybrana by po raz kolejny brać udział w tym wydarzeniu.

W trakcie wyścigu jesteśmy dostępni również dla fanów! a mobilna ekspozycja – składająca się z 4 pojazdów i 14 członków zespołu – jest jedną z 3 najchętniej odwiedzanych atrakcji (oczywiście nie licząc pojazdów z przekąskami ;) ). Dzięki Wam od 1948 r., kiedy to po raz pierwszy KLEBER uczestniczył w Tour de France, popularność naszej marki stale rośnie. Dlatego co roku rozdajemy 400 tys. upominków wśród słuchaczy stacji radiowych i fanów na Facebooku. Dla najbardziej zagorzałych fanów czekają zaproszenia za kulisy tego wyjątkowego wyścigu.

Na naszym profilu www.facebook.com/LeTourdeFrance będą dostępne zarówno relacje z każdego etapu wyścigu jak i gry, które uprzyjemnią czas. Na stronie KLEBER będzie dostępna aplikacja na urządzenia mobilne. Spotkacie nas również na oficjalnych kanałach wyścigu (Facebook, Twitter, Google+)

 

Zaloguj się na https://www.facebook.com/LeTourdeKleber/ i graj!