Drukuj

W drodze na Tour de France...

Wszyscy na pokład z Urviciem, by pędzić najbardziej malowniczymi drogami Francji. Przez ostatnie 13 lat nasz czworonożny przyjaciel był oddanym uczestnikiem tej sportowej imprezy, oferując wsparcie i bezpieczeństwo.

Wyścig Tour de France...ruszył. Urvic na czele drużyny KLEBER, towarzyszy przez 21 etapów. W programie między innymi ważenie pojazdów obsługi, kontrola ciśnienia w oponach i mobilne sprężarki do dyspozycji zespołów, aby wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się najlepszą przyczepnością opon na krętych górskich trasach.
Wśród pojazdów floty KLEBER na pewnie nie da się nie zauważyć wielkowymiarowego „boksera Urvica” który pojawia się to tu, to tam, dodając otuchy i przynosząc uśmiech. Bądźcie z nami i śledźcie wyścig na bieżąco na naszej stronie na Facebooku Le Tour de KLEBER.  
Dotyk Urvica:
W tym roku KLEBER został ponownie wybrany oficjalnym dostawcą opon na Tour de France. To oznacza, że montuje opony KLEBER we wszystkich oficjalnych pojazdach ekipy organizatorów, które mają do przebycia całą trasę Tour de France 2017, czyli 3516 km.