Drukuj

Z życia KLEBER

 • KLEBER Quadraxer 2 – test AutoBild

  Opona KLEBER Quadraxer 2 - która zajęła 1. miejsce w teście opon: klasy średniej i 3. miejsce w teście opon całorocznych przeprowadzonym przez magazyn motoryzacyjny AutoBild w 2016 r. - potwierdziła swoją pozycję jednej z najlepszych opon na rynku pod względem bezpieczeństwa. Opona pozostawiła w tyle konkurentki takich marek jak Fulda, Hankook, Uniroyal i Firestone.(3)

  Więcej
 • KLEBER Transpro 4S

  Teraz, dzięki Urvicowi i nowej oponie KLEBER Transpro 4S, użytkownicy samochodów dostawczych mogą spokojnie jeździć przez cały rok. Dostępna od lutego, nowa, całoroczna opona jest rozwiązaniem zarówno optymalnym, jak i praktycznym. Użytkownicy samochodów dostawczych nie będą już musieli pamiętać o sezonowej zmianie opon, dzięki czemu będą mogli skoncentrować się wyłącznie na biznesie.

  Więcej
 • Twój najlepszy sprzymierzeniec w podróży, niezależnie od pory roku

  Najnowsza opona KLEBER Quadraxer 2 - dostępna w sprzedaży od 1 maja 2016 r. – oferuje większe bezpieczeństwo, większy komfort, zarówno latem, jak i zimą: KLEBER Quadraxer 2 to właściwy wybór niezawodnej opony.

  Więcej
 • Citroën i Peugeot na oponach KLEBER

  Co łączy samochody Citroën C3, Citroën C-Elysium, Citroën Berlingo, Peugeot 301 i Peugeot Partner? Od tego roku te modele samochodów będą wyjeżdżać z fabryk na oponach marki KLEBER.

  Więcej
 • Walentynki zbliżają się wielkimi krokami...

  Urvic, nieco osamotniony na kanapie, aktywnie poszukuje idealnej partnerki na Tindogu!

  Więcej
 • Film Kleber

  Kliknij w link poniżej, aby zobaczyć film:

  Więcej