Drukuj

Citroën i Peugeot na oponach KLEBER

Co łączy samochody Citroën C3, Citroën C-Elysium, Citroën Berlingo, Peugeot 301 i Peugeot Partner? Od tego roku te modele samochodów będą wyjeżdżać z fabryk na oponach marki KLEBER.

Decyzja francuskiego koncernu motoryzacyjnego Peugeot Société Anonyme (PSA) o wyposażeniu swoich samochodów w opony KLEBERjest dowodem zaufania, jakim koncern obdarza opony tej marki już od wielu lat.Wyposażeniem dwóch modeli Peugeot i trzech modeli Citroën będzie opona KLEBER Dynaxer HP3 w rozmiarach 185/65R15 88T i 195/65/515 91 H.  „Opona letnia KLEBER Dynaxer HP3 zapewnia połączenie w korzystnej cenie pakietu technologii i bardzo dobrych osiągów w zakresie trwałości i bezpieczeństwa na mokrej nawierzchni” wyjaśnia Jean-Loup Tardieu,Kierownik TechnicznyPSA. „Dlatego uznaliśmy za zasadne zaproponowanie opony klientom jako oryginalne wyposażenie naszych samochodów”.

„Już od wielu lat cieszymy się zaufaniem Citroën i Peugeot” mówi Julien Bonnel, account manager w PSA. „Peugeot już wcześniej wyposażał swoje pojazdy w opony KLEBER. Poza tym marka cieszy się także uznaniem wśród dilerów PSA. Konsumenci doceniają ponad stuletnie doświadczenie tej renomowanej europejskiej marki”. Dobry wybór, dzień po dniu. Do końca roku opona będzie także oferowana w modelu Peugeot 208.