Drukuj

Twój najlepszy sprzymierzeniec w podróży, niezależnie od pory roku

Najnowsza opona KLEBER Quadraxer 2 - dostępna w sprzedaży od 1 maja 2016 r. – oferuje większe bezpieczeństwo, większy komfort, zarówno latem, jak i zimą: KLEBER Quadraxer 2 to właściwy wybór niezawodnej opony.

Efektywne hamowanie na mokrej nawierzchni zapewniło oponie KLEBER Quadraxer 2 klasę B  wg europejskich etykiet, dzięki czemu opona jest jedną z najlepszych w swojej kategorii. Skraca ona drogę hamowania na mokrej nawierzchni o 3,5 m, co jest odpowiednikiem szerokości przejścia dla pieszych.

Kolejną zaletą tej opony jest jej homologacja do użytku zimowego, co potwierdzają oznaczenia 3PMSF* i M+S **.  Nie musisz już wymieniać opon letnich na zimowe i odwrotnie! Dodatkowo, KLEBER Quadraxer 2 ma dłuższą trwałość. W porównaniu do jej głównej konkurentki, opony Hankook Kinergy 4S, zapewnia przebieg dłuższy o 9634 km(1), czyli średnio o 9 miesięcy więcej(2).

(1) Testy porównawcze KLEBER Quadraxer 2 i Hankook Kinergy 4S przeprowadzone przez DEKRA Test Center w grudniu 2015 r. na zlecenie Michelin.

(2) Źródło: Roczny przebieg konsumentów: Średni roczny przebieg 12 699 km/rok (w km/pojazd) po europejskich drogach, czyli 1023 km/miesiąc. Wg Observatoire Automobile CETELEM 2015, Bel, DE, FR, IT, PL, UK (http://observatoirecetelem.com/publications/2015/observatoire-cetelem-automobile-2015.pdf ).

* 3 Peak Mountain Snow Flake (3 szczyty górskie i płatek śniegu)

** Mud & Snow (błoto i śnieg)