You are using a web browser not supported
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website
IE
firefox 66+
chrome 72+
edge 17+
safari 12+
opera 58+

KLEBER QUADRAXER 2

Inwestuj przez cały rok w ważne dla Ciebie chwile

 

Dowiedz się, dlaczego warto przejść na opony wielosezonowe

 

 

Podążaj za bokserem KLEBER o każdej porze roku

 

 

Odkryj naszą video kampanię z uroczym bokserem, który towarzyszy bezpiecznym i niezawodnym oponom, niezależnie od pory roku.

Opony KLEBER -  niezawodne przez cały rok.

 

KLEBER - Niezawodny przez cały rok - 15sec - 2022

TVC 35 video Polish Teads All 16x9

Opony zaprojektowane na wszystkie pory roku

 

Kupno opon wielosezonowych to oszczędność pieniędzy, które przeznaczymy na wakacje oraz oszczędność czasu, który możemy spędzić z rodziną. Opony wielosezonowe z homologacją na śnieg są z natury ekonomiczne, ponieważ nie trzeba ich zmieniać co sezon. Pozostaje nam tylko cieszyć się z jazdy.

snow ice

snow ice

ŚNIEG I LÓD

Dobre przyspieszanie i hamowanie na śniegu dzięki rzeźbie bieżnika z licznymi samoblokującymi się lamelami, które wzmacniają i optymalizują przyczepność.

 

rain

rain

DESZCZ

Bieżnik z rowkami w kształcie V podnosi osiągi opony na mokrej nawierzchni* (jeden z najlepszych wyników wśród opon wielosezonowych**). Droga hamowania krótsza o 1,6 m**.

dry surface

dry surface

NAWIERZCHNIA SUCHA

Masywne klocki usztywniające bieżnik na suchej nawierzchni i specjalne samoblokujące się elementy optymalizują kształt obszaru kontaktu opony z podłożem, skracając drogę hamowania na suchej drodze o 3,5 m***. 

bg 2x

bg 2x

Opony homologowane do jazdy po śniegu

 

Opony wielosezonowe są przeznaczone do jazdy po drogach suchych, mokrych i zaśnieżonych. Ponadto opony wielosezonowe, np. KLEBER Quadraxer 2 posiadają certyfikaty 3PMSF* i M+S**. Co to oznacza?

 

 

 

Certyfikat 3PMSF* osiągów na śniegu

 

Oznaczenie 3PMSF* na boku wielosezonowej opony KLEBER’s Quadraxer 2 to zapewnienie bezpieczeństwa i mobilności na śniegu. Certyfikat jest przyznawany oponom przez niezależną organizację po przetestowaniu ich osiągów, mobilności i poziomu bezpieczeństwa na śniegu.

 

 

Oznaczenie M+S* dla mobilności na drogach zaśnieżonych i błotnistych

 

Certyfikat M +S* oznacza, że opona przewyższa opony letnie pod względem osiągów na drodze zaśnieżonej lub błotnistej. Opona KLEBER Quadraxer 2 również posiada ten certyfikat.

 

* Oznaczenie „3 Peak Mountain Snow Flake”: certyfikat zimowy.

** Oznaczenie Mud & Snow (błoto i śnieg).

rectanglx

rectanglx

Większe oszczędności i więcej podróży

 

Cztery opony wielosezonowe można liczyć jako osiem opon. Opony wielosezonowe są z definicji zarówno oponami letnimi, jak i zimowymi, a zatem otrzymujemy dwa w jednym. Kupując je, zaoszczędzimy rocznie równowartość kompletu opon. 

rectangle 2x

rectangle 2x

Koniec w wymianą opon i większa przyjemność z jazdy

 

Opony wielosezonowe to spokój za kółkiem dzień po dniu. Kupując opony wielosezonowe, nie będziemy musieli co pół roku odwiedzać serwisu, żeby zmienić opony. Koniec z wizytami w serwisie na początku zimy lub lata. Na oponach wielosezonowych można w całkowitym spokoju jeździć przez cały rok!

 

Więcej

map

map

 

Zaprojektowana we Francji, produkowana w Europie

 

Opona wielosezonowa KLEBER Quadraxer 2 to prawdziwa Europejka! Czy wiesz, że...? KLEBER Quadraxer 2 zostały zaprojektowane w Clermont-Ferrand we Francji.

Kleber Interviews SUB PL 0827 v2

Za kulisami z Quadraxer 2

 

Projektanci KLEBER nieustannie przekraczają granice, aby móc zaoferować Ci najlepsze opony. Zobacz, jak pracuje zespół projektowy Quadraxer 2.

Opona rekomendowana przez użytkowników

KLEBER QUADRAXER 2

TWÓJ NAJLEPSZY SPRZYMIERZENIEC W PODRÓŻY PRZEZ WSZYSTKIE PORY ROKU

kleber quadraxer 2 vue 3 4 face
(500) opinii
KLEBER CITILANDER

Zaufanie przez cały rok w trybie SUV

citilander vue 3 4 235 65 r17 hd
(71) opinii
KLEBER TRANSPRO 4S

JEDYNA TAKA OPONA CAŁOROCZNA DO SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

transpro 235 65r 16c de 3 4 nb
(20) opinii

 

* Wyższa klasa z etykiet: B (w porównaniu z klasą C opony poprzedniej generacji KLEBER Quadraxer). Źródło: Product Tracking Report, sierpień 2015 r.

** Klasa B hamowania na mokrej nawierzchni: najwyższy wynik spośród opon wielosezonowych dostępnych na rynku (wyłącznie dla rozmiarów 15+).

*** Droga hamowania krótsza o 3,5 m, czyli o 9% w porównaniu z oponą poprzedniej generacji KLEBER Quadraxer w rozmiarze 205/55 R16 91H. Testy wewnętrzne przeprowadzone przez Grupę Michelin 26 stycznia 2015 r. na torze w Fontange.