Drukuj

KLEBER Transpro 4S

Teraz, dzięki Urvicowi i nowej oponie KLEBER Transpro 4S, użytkownicy samochodów dostawczych mogą spokojnie jeździć przez cały rok. Dostępna od lutego, nowa, całoroczna opona jest rozwiązaniem zarówno optymalnym, jak i praktycznym. Użytkownicy samochodów dostawczych nie będą już musieli pamiętać o sezonowej zmianie opon, dzięki czemu będą mogli skoncentrować się wyłącznie na biznesie.

Całoroczne osiągi do dyspozycji użytkowników samochodów dostawczych 

Opona KLEBER Transpro 4S posiada klasę B(1) hamowania na mokrej nawierzchni, dzięki czemu zalicza się do najlepszych w swojej klasie. Sieć połączonych wzdłużnych i poprzecznych rowków skutecznie odprowadza wodę spod opony i zwiększa jej przyczepność.  KLEBER Transpro 4S posiada oznaczenia 3PMSF* i M+S** i zapewnia osiągi na zaśnieżonej drodze porównywalne z osiągami opony KLEBER Transalp 2(2).

W ulotce jest zupełnie inna informacja: Osiągi KLEBER Transpro 4S na śniegu są lepsze od osiągów zimowej opony KLEBER Transalp 2(3

Dotyk Urvica

Wybierając oponę całoroczną zyskujesz komfort, bezpieczeńśtwo i oszczędzasz czas związany z koniecznością zmiany opon dwa razy do roku. To idealne rozwiązanie na wszystkie pory roku. Opona KLEBER Transpro 4S jest nie tylko praktyczna, ale również najlepsza w swojej klasie pod względem oszczędności paliwa w porównaniu z oponami konkurentów(3). W lutym 2017 trzymaj rękę na pulsie.

 

 

 

* Oznaczenie 3 Peak Mountain Snow Flake (trzy szczyty górskie i płatek śniegu).

** Oznaczenie Mud & Snow (błoto i śnieg).

(1)   KLEBER Transpro 4S posiada klasę B przyczepności na mokrej nawierzchni z etykiet. Główni konkurenci: PIRELLI Carrier All Seasons (klasy A-B), GOODYEAR Cargo Vector 2 (klasy A-C), CONTINENTAL Vanco Four Seasons 2 (klasa B), MAXXIS MA-LAS VanPro AS (klasy C-E). Źródło: Product Tracking Report z czerwca 2016 r.

(2)   W porównaniu do gamy opon zimowych KLEBER Transalp 2. Na podstawie wyników wewnętrznego badania przeprowadzonego przez Michelin na oponach w 2 rozmiarach: 235/65 16 i 215/65 R16 w Ivalo pod koniec lutego 2016 r. oraz w Barcelonnette pod koniec stycznia 2016 r.

(3)   KLEBER Transpro 4S posiada klasę C oporu toczenia z etykiet ex-aequo z PIRELLI Carrier All Seasons. Główni konkurenci: MAXXIS MA-LAS VanPro AS (klasy E-F), GOODYEAR Cargo Vector 2 (klasy C-E), CONTINENTAL Vanco Four Seasons 2 (klasa E). Źródło: Product Tracking Report z czerwca 2016 r.